Türkiye İlaç Pazarında Büyük Gelişme: Gen İlaç Ve Olainfarm’dan Dev Anlaşma!

GEN İlaç ve Sağlık Ürünleri, Olainfarm JSC ve Olainfarm Türkiye ile distribütörlük anlaşması yaptı. Anlaşma, Neomidantan ilacının satış ve pazarlama haklarını içeriyor. Bu işbirliği, GEN’in Türkiye’deki ilaç portföyünü genişletecek.

İLAÇ PAZARINDA YENİ DÖNEM

GEN İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. (“GEN”), Olainfarm İlaç Ltd. Şti. (“Olainfarm Türkiye”) ve Olainfarm JSC ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Bu anlaşma ile Amantadine hcl etken maddeli Neomidantan ilacının tanıtım, satış ve pazarlama hakları GEN’e devredildi. GEN, teknik ve yasal süreçlerin tamamlanmasının ardından ilacın satışına başlayacak.

TÜRKİYE’DE İLAÇ PORTFÖYÜ GENİŞLİYOR

GEN İlaç, anlaşma sayesinde Türkiye’deki ilaç portföyünü genişletti. Anlaşmanın olumlu etkileri olacağı öngörülüyor. GEN, bu yeni işbirliği ile pazardaki konumunu güçlendirmeyi hedefliyor. Olainfarm JSC ve Olainfarm İlaç Ltd. Şti. ise GEN’in iş ortakları arasına katıldı.

GEN’DEN AÇIKLAMA

GEN İlaç, anlaşmanın ardından yaptığı açıklamada, “Anlaşmanın şirket faaliyetlerine olumlu etkisi olacaktır” dedi. Açıklamada, işbirliğinin teknik detaylarına ve yasal süreçlere de değinildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir